Драматично равенство на Арсенал в Ливърпул

4621
на 14.01.2016

Резервата Джо Алън вкара в 90-ата минута и донесе на Ливърпул домакинското 3:3 срещу Арсенал в драматичен мач от 21 кръг на Висшата лига.

Роберто Фирмино даде аванс на „червените“ в 10-ата минута, след като беше точен при добавката на удар на Емре Джан, париран от Петър Чех. Четири минути по-късно Аарън Рамзи изравни.

Фирмино възстанови преднината да домакините в 19-ата минута с удар от 25 метра, но в 25-ата Жиру отново изравни. Французинът изведе Арсенал напред в резултата в 55-ата минута, но в края дойде изравнителния гол на Алън от воле.

Арсенал остава лидер в класирането на Висшата лига с 43 точки, колкото има и Лестър. Трети е Манчестър Сити с 40 точки. Ливърпул е девети с 31 точки, на пет от Топ 4.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на Тракия - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на "Тракия" - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО)