ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Крадци удариха офис на застрахователен брокер, разположен на паркинга на магазин "Кауфланд" на ул. „Янко Комитов“ в жк "Славейков". Разследващите установили, че престъплението е извършено вчера, около полунощ.
Бандитите проникнали в търговския обект, след като разбили стъклената входна врата на офиса, предава "Флагман". Те изпразнили метална каса в помещението, в която имало 3 900 лв.
Престъплението е запечатано от видеокамери в района. Служители на Второ РУ-Бургас продължават работа по случая.
препоръчано
свързани новини
Задържаха двама рецидивисти за обир на къща в Елисейна
15331
на 17.02.2018


