ГОРЕЩО
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
Шефът на СДВР с ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ: Агитки и локали вандалстват в София след протеста, над 40 са задържаните (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО Нов опит за метеж в София след протеста на ППДБ - маскирани хвърлят бомбички, обръщат контейнери и заплашват случайни минувачи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЧЕЗ уведомява за предстоящи прекъсвания на електрозахранването в Благоевградска и Кюстендилска области. Това информираха от дружеството.
препоръчано
В Благоевград ще има прекъсване на електричеството на улиците „Андрей Ляпчев“, „Броди“, „Ветрен“, „Иван Михайлов“, „Пейо Яворов“, „Яне Сандански“, „Братя Иванови“, „Владо Черноземски“ и „Юрий Гагарин“.
В Дупница ще има прекъсване на електрозахранването на улиците: „Бригадирска“, „Русалка“, „Теменуга“, „Фенерка“, „Здравец“, „Зелен път“, „Георги Димитров“, „Васил Демиревски“ и „Александър Стамболийски“.
свързани новини
ЧЕЗ съобщава за възможно спиране на тока - ето къде
18500
на 24.08.2018
В община Кюстендил ще има прекъсване на електричеството в селата Берсин, Гърляно й Драгойчинци.


