Дузпа реши суперкласиката между Ривър и Бока

5153
на 08.05.2015

Големите аржентински съперници Ривър Плейт и Бока Хуниорс изиграха поредното супердерби помежду си тази нощ.

Този път двата тима се изправиха един срещу друг в сблъсък от 1/8-финала на турнира Копа Либертадорес. Победител в първия мач излезе тима на Ривър Плейт с минималното 1:0, а победното попадение бе отбелязано от дузпа в 82-ата минута от Карлос Санчес.

Срещата беше доста динамична с положения и пред двете врати. Въпреки това никой от двата тима не успяваше да стигне до попадение до 82-ата минута, когато Лукас Марин препъна Гонсало Мартинес в наказателното поле, а съдията без колебание посочи бялата точка. Санчес пък хладнокръвно реализира наказателния удар и така донесе успеха на своя тим.

В края на мача играчите на Ривър завършиха с 10 души на терена, след като Теофило Гутиерес си изкара директен червен картон. Въпреки това домакините удържаха крехката си преднина и ще имат аванс преди реванша, който ще се игаре на 15 май./sportal.bg

САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за празничния 11 май - нерешими проблеми връхлитат Везните, Водолеите да подхождат с разум във всичко САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за празничния 11 май - нерешими проблеми връхлитат Везните, Водолеите да подхождат с разум във всичко
Д-р Калоянов с убийствен анализ: Кирчо, Кокорчо и цялата жълтопаветна пасмина се чувстват безнаказани. Посягайки на Колтуклиева, тези хора посягат на свободата ни! Това са новите комунисти и фашисти (ВИДЕО) Д-р Калоянов с убийствен анализ: Кирчо, Кокорчо и цялата жълтопаветна пасмина се чувстват безнаказани. Посягайки на Колтуклиева, тези хора посягат на свободата ни! Това са новите комунисти и фашисти (ВИДЕО)