Дузпи пратиха тима на Тунис на четвъртфиналите на турнира за Купата на Африка

3484
на 09.07.2019

Отборът на Тунис е последният четвъртфиналист в турнира по футбол за Купата на Африка.

В мач от осминафиналната фаза на състезанието тимовете на Тунис и Гана завършиха в редовното време наравно, 1:1. В продълженията двата отбора не успяха да си вкарат голове, а в последвалите дузпи Тунис победи с 5:4.

Калеб Екубан пропусна третата дузпа за Гана, докато и петимата изпълнители за тима на Тунис бяха точни.

В редовното време Таха Ясин Кениси в 73-ата минута даде преднина в резултата за тима на Тунис, но в продължението на редовното време Рами Бедоуи си вкара автогол за 1:1 и прати мача в продължения.

Съперник на Тунис на четвъртфиналите ще бъде тима на Мадагаскар. Останалите двойки от тази фаза на турнира са: Сенегал – Бенин, Нигерия - Южра Африка и Кот д`Ивоар - Алжир.

Двубоите трябва да се изиграят на 10 и 11 юли.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете