ГОРЕЩО
ДЕМОКРАТИЧНА ДРАМА: ДБ кандърдисват СДС за партньор в ново дясно обединение, разводът с ПП - окончателен?
Цветлин Йовчев ЗАКОВА Демерджиев. Тарикатът вътрешен министър САМ СЕ ПРЕЦАКА - чакат го тежки последици
КЪСА ПАМЕТ: Докато броят чуждите полети, някои хора услужливо забравиха как Кирил Петков вдигна цял "Еърбъс", за да вечеря с Лена в солунския "Хаят"
ФЕНОМЕНАЛЕН! Никола Цолов сътвори истински фурор на Силвърстоун, завоювайки безапелационна победа във Формула 2
ЧИЯ Е ВИНАТА? Радев защити проектобюджета и обвини предишните управляващи за дефицита
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на Стойчо Младенов - Калоян Стоянов, цъфна в агитката на Лудогорец, закичен с шалче на шампиона на България. Бившият директор на стадион "Българска армия", който е приближен на "Титаните", беше част от феновете на разградския клуб и дра гърло за тях в мача им с Партизан.
Както е известно, българският тим постигна победа с 2:1 над сръбския гранд в първия двубой от третия квалификационен кръг на Шампионската лига.
След като допреди няколко дни сновеше по арести заради боя, който се опита да нанесе на Стойчо Младенов, Калоян Стоянов реши да загърби ЦСКА и да стане фен на Лудогорец.
Цимбика беше изловен в сърцевината на агитката на разградския клуб.
препоръчано
Левски обяви още един нов договор
8834
преди 7 часа
ЦСКА прати двама под наем в Ботев (Вр)
7121
преди 9 часа
Левски пади 2 млн. евро за национал на Замбия
7305
преди 11 часа
Неуспешна операция принудила Димитър Илиев да спре с футбола
15774
на 03.07.2026


