BG EN

Дъжд, сняг и студ за последно днес. Слънцето изгрява за Цветница утре!

ЧАС ПИК

Дъжд, сняг и студ за последно днес. Слънцето изгрява за Цветница утре!

6817
на 12.04.2014
Дъжд, сняг и студ за последно днес. Слънцето изгрява за Цветница утре!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Днес ще има значителна облачност, на много места с превалявания. Вятърът от запад-северозапад временно ще се усили до умерен. Максимални температури между 11° и 16°, в София 11°. Такава е прогнозата на Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) - БАН, съобщава дежурният синоптик Христо Христов.

препоръчано

Над Черноморието ще бъде с по-често значителна облачност и превалявания. Ще духа слаб северозападен, след обяд източен вятър. Максимални температури 12°-16°. Температурата на морската вода е 9-11°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
Над планините ще е предимно облачно. Ще има превалявания от дъжд, над около 1700 метра от сняг. Ще духа умерен до силен северозападен вятър. Максимална температура на 1200 метра 5°, на 2000 метра минус 2°.
През следващите дни ще се затопли. В неделя и понеделник ще преобладава слънчево време. В часовете около и след обяд ще се развива купеста облачност, на отделни места ще превали краткотраен дъжд. Във вторник денят също ще започне със слънце, но след обяд от запад ще се заоблачи и до вечерта в западните райони ще превали и прегърми.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 102
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК