BG EN

Дъждове може да са причинили влаковата катастрофа в Турция

СВЕТЪТ ДНЕС

Дъждове може да са причинили влаковата катастрофа в Турция

7342
на 09.07.2018
Дъждове може да са причинили влаковата катастрофа в Турция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жестоката влакова катастрофа в Турция може да е била предизвикана от проливните дъждове, които са разместили земни пластове и влаковата линия е пропаднала. Това смятат местните власти.

препоръчано

10 души загинаха, а повече от 70 бяха ранени, след като пет вагона от пътнически влак са излезли от релсите. Инцидентът се е случил в Северозападна Турция в район близо до гръцката граница, съобщиха турски медии, предава Нова.

Композицията с над 360 пътници се преобърнала между Истанбул и Люлебургаз.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК