ГОРЕЩО
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Съдът постанови "задържане под стража" за Траян от мелето на "Челопешко шосе" (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
Адвокат РАЗКРИ кога се връща Стоян Мавродиев в България. Ето какво е имало в джоба на финансиста, преди да бъде задържан в Белград
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Повишени са нивата на река Черна в Смолян и река Върбица в Златоград заради поройните валежи от снощи и през нощта.
препоръчано
"Засега няма опасност от преливане и те са в коритата си. Проблеми с електрозахранването има в района на вилно селище в Райковски ливади в Пампорово, но екип на електроразпределителното дружество работи по отстраняването й“, поясни областният управител на област Смолян Захари Сираков, цитиран от "Фокус“.
свързани новини
Бетонов възел трови рибата в река Черна край Смолян
14185
на 22.11.2023
Камион падна от мост в река край Смолян
8683
на 11.09.2019
Валежите от дъжд в областта продължават, по високите част вали слаб сняг, като на места новата снежна покривка достига 20 см.
За днес в област Смолян е обявен оранжев код за обилни валежи.
Разследват случай на простреляно куче в Долна баня
11016
преди 13 часа


