ГОРЕЩО
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ: Колко струват бордовете на държавните фирми
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дъждът видимо помага на Орешарски и компания тази вечер. Броят на протестиращите е по-малък, но пък са се събрали най-жилавите представители на гражданския дух. Повече от стотина са и успяват да създадат атмосферата на недоволството от задкулисието.
препоръчано
Чадърите и дъждобраните постепенно се насочват по бул. "Цар Освободител" към парламента, където други непоколебими ентусиасти ще се включат в скандиранията "Оставка" и "Мафия".
В късния следобед представители на "Протестна мрежа" се срещнаха с Ханес Свобода, председател на алианса на социалистите и демократите в Европарламента. По-късно се очаква участници в срещата да разкажат на гражданите от проте3ста впечатленията си от срещата.


