BG EN

Дърво и уличен стълб се сгромолясаха в Бургас, служител на Гражданска защита пострада тежко

ЧАС ПИК

Дърво и уличен стълб се сгромолясаха в Бургас, служител на Гражданска защита пострада тежко

19120
на 01.02.2015
Дърво и уличен стълб се сгромолясаха в Бургас, служител на Гражданска защита пострада тежко

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кипарис и уличен стълб се сгромолясаха върху храма „Свети Иван Рилски“ до сградата на БСУ Бургас, пише Флагман.бг.

препоръчано

Причината е силният вятър, който буквално пречупи дървото на две, а с него се повлече и металния стълб на уличното осветление.

При опита да бъде обезопасен района,  тежко пострада и служител на Гражданска защита, който всеки момент ще бъде закаран до МБАЛ Бургас.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК