BG EN

Държавата започва нови проверки в Гърмен

ЧАС ПИК

Държавата започва нови проверки в Гърмен

8343
на 31.05.2015
Държавата започва нови проверки в Гърмен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Държавата започва от тази сутрин нови щателни проверки в Гърмен. В тях ще се включат служители на полицията, регионалното звено на Националния строителен контрол, Приходната агенция, здравната инспекция, дирекция „Социални дейности“ и инспектората по образование.

Проверките бяха оповестени от министъра на вътрешните работи Румяна Бъчварова, която се срещна за пореден път с хора от местния инициативен комитет и ромската общност. След срещата, от МВР заявиха, че местните жители са изразили удовлетворение от мерките предприети след сблъсъците от 23 май.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК