BG EN

Държавата освободи част от резерва кръв заради трагедията в Хитрино

Инциденти

Държавата освободи част от резерва кръв заради трагедията в Хитрино

15960
на 10.12.2016
Държавата освободи част от резерва кръв заради трагедията в Хитрино
Автор:   ПИК

Към момента недостиг на кръв и плазма няма

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Държавата освободи част от резерва кръв заради трагичния инцидент в шуменското село Хитрино. Общо 140 сака с кръв и плазма са на разположение на пострадалите в Шумен и Варна. Здравните власти са категорични, че към момента недостиг няма съобщи Нова телевизия.

препоръчано

В желанието си да помогнат само в днешния ден кръводарителите в столицата са около 90, а във Варна и Шумен - по още 50 души.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради Величие - обижда ги на баламурници и секта (ВИДЕО) ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради "Величие" - обижда ги на "баламурници" и "секта" (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК