ГОРЕЩО
ИСТИНСКА ПРОЛЕТ! Новата седмица започва с много слънце и следобедни леки валежи. Тук-таме може и да прегърми (КАРТА)
БИТКАТА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Тиктокърът Гюров и Кандев палят НОВ СКАНДАЛ между ПП и ДБ
ЧУДО В ХРАМА! По време на служба в Априлци от стенопис на Св. Климент и Св. Наум започна да тече благоуханна течност
Проф. Андрей Чорбанов с ВАЖНА НОВИНА: Хантавирусът не е заплаха, малко вероятно е да има епидемия
Барселона ще стане шампион в Ел Класико
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Държавният секретар на САЩ Майк Помпео започва обиколка в Латинска Америка, за да отправи призива на администрацията на президента Доналд Тръмп за политически преход във Венецуела, съобщава водещото американско издание The Washington Post, цитирано от „Фокус”.
препоръчано
Очаква се първият дипломат на Вашингтон да посети Кукута – колумбийски град, разположен в близост до границата на Венецуела, и първа спирка на хиляди, бягащи от кризисната страна.
В рамките на обиколката Помпео ще затвърди двустранните връзки със съюзниците в региона. Преди да посети Кукута, Колумбия, града на границата на Венецуела. Помпео ще направи спирки и в Сантяго (Чили); Асунсион (Парагвай) и Лива (Перу).
свързани новини
Майк Помпео ще направи обиколка в Южна Америка
4989
на 09.04.2019
Учен: Глобалната суша може да е причина за разпространението на хантавирус
7029
преди 19 часа
Рубио обсъди сигурността в Близкия изток с премиера на Катар
7045
преди 21 часа
Кибератака удари университети и училища в САЩ
13573
на 09.05.2026
НЯМА КРАЙ! Норовирус пламна на круизен кораб, над 100 души са болни
20018
на 09.05.2026


