ГОРЕЩО
ИЗБОРИ И АЛГОРИТМИ: Защото трябва да се спазва Конституцията! Защото всичко останало е от лукавия. Пардон, от мракобесния Z, олицетворение на евразийската автокрация
Защото пуснаха музика: Синдикатите са в ужас, Василев нарича ГЕРБ "идиоти", а Мирчев дължи обяснение за твърдението си, че ще се крадат милиарди от хазната за купуване на гласове
Забравиха ли ППДБ за аверите на Благо Коцев? Няма ли да съберат пари и за техните гаранции
СУПЕР ШОУ! Взеха Козилата Ерато за мезе след поредната тъпотия, с която рекламира протеста тази вечер (СНИМКИ)
ТОТАЛНО ОТЧАЯНИЕ! ДБ насъсква с ПИК жълтопаветниците за протеста - Кокорчо се кълне, че са пратили на Сметната палата фактурите за сцената (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
71-годишен старец е намушкал с нож млад мъж в Бургаско, съобщиха от полицията в Руен. Сигналът за инцидента е подаден в 18.25 часа вчера в местното Районно управление.
препоръчано
На място са намерени пострадалият 36-годишен Е.М., който е бил с прободна рана отляво в областта на гърдите, и нападателят му - 71-годишният И.С.
Раненият е транспортиран до шокова зала на МБАЛ-Бургас, където е прегледан и освободен за домашно лечение.
Причина за инцидента е дългогодишна вражда между двамата.
По случая е образувано досъдебно производство.
Разследват разстрела на куче в Дунавци
4896
преди 2 часа
Прокуратурата повдига обвинение на вандал, унищожил 215 надгробни плочи
8356
преди 4 часа
Задържаха марихуана за над 1 млн. лв. в колата на мъж, осъждан 16 пъти
8503
преди 4 часа


