ГОРЕЩО
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Полицай с шокиращи разкрития по време на делото срещу Кирил Петков - ето как му разпоредили да арестува незаконно Бойко Борисов и да му сложи белезници (СНИМКА)
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
84-годишен мъж е починал пред пощенски клон в София преди обед, предаде БНР. На мъжа му е прилошало докато е чакал на опашка за получаване на пенсия в клона на улица "Граф Игнатиев". Пристигналите медицински екипи не са успели да го спасят. От "Български пощи" потвърдиха за инцидента.
препоръчано
По-рано днес изплащането на пенсиите се е забавило, заради проблем в сървърите на "Български пощи". Опашки имаше пред пощите в цялата страната. Повредата беше отстранена след около два часа. От пощите смятат, че ще успеят да наваксат закъснението и да не се наложи удължаване на работното време.
свързани новини
Спасиха дядо и внуче, загубени около Пампорово
5557
на 06.02.2016


