ГОРЕЩО
Президентът Йотова с ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ за новия служебен премиер, разкри какво си е казала на 4 очи с кандидатите
НА ЧЕТИРИ ОЧИ: Сашо Диков притисна Денков за Лена, Киро и Божанков
Георги Марков с РАЗБИВАЩ коментар за КАСТИНГА при Йотова: Ако се спре на Мария Филипова, тя ще бъде най-красивият премиер в Европа за всички времена. Ще има почивка да я разгледат - истинска икона
СНЕГЪТ НИ ЗАТРУПВА! Вятър донася студ, виелици и навявания, температурите замръзват под нулата (КАРТИ)
НЕ ИМ Е ЗА СЕФТЕ: Човекът на ПП Андрей Гюров ЗАБЪРКА ПРАВНА БЪРКОТИЯ. Защо още не е подал оставката си от БНБ?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Павликени задържа 62-годишен мъж, буйствал в Спешния медицински център в Павликени. Сигналът за инцидента е получен в полицейското управление вчера в 15.30 часа.
препоръчано
На мястото незабавно е изпратен полицейски екип, който установил в манипулационната И.Д. Той придружавал внука си, на когото трябвало да бъде извършена медицинска манипулация.
Възрастният мъж без причина ругаел и обиждал медицинските служители и блъскал стол в помещението. При пристигане на униформените той пренасочил агресията си към тях, като им се заканил и със саморазправа.
Мъжът е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство за хулиганство.
ТЪЖНА ВЕСТ! Отиде си съдията от Апелативния съд на Пловдив Васил Гатов
4521
преди 27 минути
Сватба на Свети Валентин: Оженете се безплатно на празника на любовта
6250
преди 3 часа
ВНИМАНИЕ: Обстановката на АМ "Тракия" става все по-тежка
36807
преди 5 часа


