BG EN

Ева Лонгория дразнела състудентите си в университета, била много любопитна

Шоу свят

Ева Лонгория дразнела състудентите си в университета, била много любопитна

6241
на 29.12.2014
Ева Лонгория дразнела състудентите си в университета, била много любопитна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Любознателната Ева Лонгория дразнела състудентите си в университета.

препоръчано

Актрисата завърши магистърска степен по политически науки през май 2013 г. в Калифорнийския университет. Според нея колегите й в университета много й се дразнели, защото постоянно искала да знае повече, пише БГНЕС.

"Обичам да уча. Много съм любопитна. Реших да уча политика, когато започна дебата за имигрантите в САЩ. Исках да зная историята, защо е толкова заплетена, защо съществува този проблем. Образовайки себе си, можем да се превърнем в част от решението", казва тя. "Харесваше ми да ходя в университета, аз бях дразнителката сред студентите. Постоянно вдигах ръка и задавах въпроси. Беше забавно", добавя актрисата.

Макар че е учила политика, Ева няма интерес да развива кариера на политическата сцена. "Въпреки че завърших магистратура по политически науки, мисля, че има много какво да се направи като гражданин, което е много по-важно от делата на който и да е политик", смята тя. "От правото на жената на гласува до гражданските права за движение и освобождаването на робите, всичко това идва от самите хора. Промяната се създава от движения на хората, а не от политици", добавя Ева Лонгория.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК