BG EN

Ева Янева се връща за Гран при в Пуерто Рико

Волейбол

Ева Янева се връща за Гран при в Пуерто Рико

10068
на 25.06.2015
Ева Янева се връща за Гран при в Пуерто Рико
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ева Янева ще пътува с националния отбор по волейбол за жени в Пуерто Рико. Възстановяването на опитната посрещачка върви много добре, което ще й позволи да се присъедини към тима. Все още не е ясно дали това лято капитанът Страшимира Филипова въобще ще облече екипа на националния отбор. Различни травми лекуват още Добриана Рабаджиева, Цветелина Заркова и Диана Ненова.

препоръчано

„За Самоков пътуваме на 1 юли, там ще се подготвят волейболистките, които няма да пътуват за Пуерто Рико. Това са Елица Василева, Христина Русева, Нася Димитрова, Мария Филипова, Добриана Рабаджиева", коментира Нешич при завръщането на отбора от Баку. Той отпусна само ден почивка на момичета си.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО) ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК