ГОРЕЩО
ПОЛИТИЧЕСКИ ЛАСТИК! Конституционалист ФИКСИРА изборите към втората половина на април
Йотова с първа изява като президент - утре съобщава пълния график за срещите с кандидат-премиерите
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
Bloomberg ЕКСКЛУЗИВНО: Фондове като Gemcorp Capital на българина Атанас Бостанджиев набират милиарди за нови стратегии в частния кредит през 2026 г. (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сапьори проверяват подозрителна чанта, заради която във вторник беше частично евакуирано международното летище в Денвър. "Сапьори от полицията в Денвър проверяват подозрителната чанта", съобщават от летището в Туитър.
препоръчано
Отбелязват се, че "създалата се ситуация може да се отрази на някои полети". По-рано беше съобщено, че част от едно от най-големите международни летища на САЩ, в Денвър, Колорадо, във вторник е евакуирана заради заплаха за сигурността.
Евакуация на международното летище в Денвър
5704
на 22.03.2016


