BG EN

Евакуираната в Константиново леля Димка: Не съм виждала такова чудо

ЧАС ПИК

Евакуираната в Константиново леля Димка: Не съм виждала такова чудо

8895
на 17.05.2016
Евакуираната в Константиново леля Димка: Не съм виждала такова чудо
Автор:   ПИК

Във Варненско вече се борят с щетите след водната стихия

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Една жена е била евакуирана вчера след потопа във Варненско. В село Константиново са пострадали 10 къщи, а в една от тях живее и евакуираната леля Димка. "Водата влезе в дома ми, аз започнах да я мета, но тя продължи да приижда. Не съм виждала такова чудо. Едно момче ми помогна и ме изведе от къщата", разказва тя пред Нова телевизия.

препоръчано

Кметът на селото обяви, че няма пострадали хора след наводненията, а дерето, което е преляло, не е било чистено след наводненията в "Аспарухово". Вече е започнало и разчистване на пострадалите къщи.

Както вчера ПИК съобщи, село Константиново край Варна беше наводнено вследствие на поройния дъжд. Водната стихия заля всичко - гробища, кметство и улици.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев срива със земята Терзиев и ППДБ след новите разкрития по случая Петрохан: Тепърва ще излизат още факти за 8-те трупа на хора и кучета (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев срива със земята Терзиев и ППДБ след новите разкрития по случая "Петрохан": Тепърва ще излизат още факти за 8-те трупа на хора и кучета (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК