ГОРЕЩО
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Политика
Евгени Михайлов направи на ПУХ И ПРАХ Кирчо и Кокорчо: Герои от епохата на Леонид Брежнев, сякаш ни приветстват от мавзолея (СНИМКА)
67681
на 10.04.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Режисьорът Евгений Михайлов сравни Кирчо и Кокорчо с герои от епохата на Леонид Брежнев.
препоръчано
В ироничен пост във "Фейсбук" той е поставил снимката, на която е и Николай Денков, с текс, че тримата "сякаш ни приветстват от мавзолея".
Ето какво пише Евгени Михайлов в социалната мрежа:
Какво излъчване само имат тези лидери!
Честни, скромни, почтени и красиви! Все едно ни приветстват от трибуната на мавзолея.
Напомнят ми на герои от времето на "Разцвета на застоя"! Така преди години се наричаше епохата на Леонид Брежнев.
Сега ПП ни готвят и кандидат за президент.
"С Вас сме, г-н Президент!" Незабравимо...
свързани новини


