BG EN

Евреин от ВМРО защити историка Иво Антонов - не бил нито нацист, нито фашист

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Евреин от ВМРО защити историка Иво Антонов - не бил нито нацист, нито фашист

15205
на 22.05.2017
Евреин от ВМРО защити историка Иво Антонов - не бил нито нацист, нито фашист
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Евреинът Александър Сиди, който е член на ВМРО, заяви категорично, че служителят на военното министерство Иво Антонов, не е нито фашист, нито нацист. Аз съм евреин и съм категоричен, че Антонов няма връзка с тези твърдения, отсече той.

препоръчано

Иво Антонов не е член на нашата партия и не е назначен от нашата партия на този пост. Случаят не е затворен, тепърва военният министър Красимир Каракачанов ще говори с него. Свързват го с ВМРО, защото той кипи в каузите на ВМРО, каквито са военните паметници, коментира Сиди.

Корнелия Нинова тръгна на такава инициатива, стъпвайки върху здравето на този човек. Надявам се, че повече хора от опозицията ще подемат наши каузи, но не и да търсят под вола теле, посочи Сиди. Той изтъкна, че Антонов все още е във ВМА, където попадна след вестта, че ще бъде уволнен за втори път за едно и също нещо - снимка с нацистки поздрав до немски танк във военно-историческия музей. 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК