Евромечтите на Мъри Стоилов приключиха за седем минути

5702
на 15.02.2018

Отборът на Станимир Стоилов - Астана, загуби у дома с 1:3 от Спортинг (Лисабон) в първа среща от 1/16-финалите на Лига Европа. Домакините поведоха с красив гол на Марин Томасов (7).

След почивката всичко се преобрази между 48-ата и 55-ата минути, когато паднаха три гола във вратата на казахстанския тим, предава Спортал. Точни за гостите бяха Бруно Фернандеш (48 - дузпа), Желсон Мартинш (50) и Сейду Думбия (55). В 62-ата домакините останаха и с човек по-малко.

АСТАНА - СПОРТИНГ (Л) 1:3

1:0 Томасов (7)
1:1 Бруно (48-дузпа)
1:2 Мартинш (50)
1:3 Думбия (55)

Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)