ГОРЕЩО
The Pundit: Вашингтон лансира Николай Младенов като кандидат за генерален секретар на ООН
Какво (не) знаем за трагедията в Угърчин. Проституция и пари ли са предизвикали касапницата
ПРЕД ЕВРОЛИДЕРИТЕ: Радев посочи ТРИ ОБЛАСТИ, в които Украйна може да очаква подкрепа от България за своето възстановяване (СНИМКИ)
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
ГЪРМИ ГОЛЯМ СКАНДАЛ! Заместник на Терзиев прави нагласена обществена поръчка - купуваме на безбожни цени убити от каране автобуси от Виена
ЧАС ПИК
Едва спасиха мъж, натровил се с гъби, двете му деца обаче нямали този късмет
12672
на 25.08.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Смолянски лекари от интензивно отделение спасиха живота на мъж, който се отрови със зелена мухоморка. Днес 65-годишният Крум Сотиров бе изписан, като му е назначено домашно лечение.
препоръчано
Пациентът постъпи в болницата миналия петък. "Мъжът е в задоволително състояние, с нормализирана чернодробна функция, но са възможни късни усложнения от страна на черния дроб", каза началникът на ОАИЛ в МБАЛ -Смолян д-р Ангел Каръшев.
Интересен се оказа фактът, че мъжът лежи за втори път в болница след отравяне с гъби, пише "Марица". Преди около 20 години Крум бил приет заедно с двете си деца в интензивното, отново с отравяне от зелена мухоморка. Той се спасил, но за съжаление децата са починали.


