ГОРЕЩО
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
Доц. Татяна Буруджиева: Илияна Йотова ОТДАВНА е в предизборна кампания, ДПС ще я подкрепят
НОВИ ПОДРОБНОСТИ ЗА УБИЙСТВОТО НА ВЛАДО ЗАГАТОТО: Огънят лумнал от спалнята на бизнесмена, оградата на дома му е с шипове - вероятно самият той е пуснал вътре екзекутора
Само в Алгарве е по-евтино от Слънчев бряг за семейна почивка в Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един мъж е загинал, а шест души са изчезнали, включително и деца, след проливните дъждове в западна Япония, предава The Japan Times, цитиран от "Фокус".
Повече от 60 хиляди жители на префектурите Хирошима и Шимане бяха временно евакуирани.
Поне шест души в префектура Фукуока може да са затрупани под свлачища или отнесени от реки, заявиха от японската полиция.
Министър-председателят Шинзо Абе инструктира министрите и държавните агенции да овладеят ситуацията.
препоръчано


