ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нина Фам - едната от двете заразени с ебола медицински сестри от американския щат Тексас - е оздравяла, съобщи днес клиничният център от Националните институти за здравеопазване
(НИЗ) в град Бетесда, Мериленд, цитиран от Франс прес.
препоръчано
"Медицинската сестра от Далас, която беше приета в клиничния център на 16 октомври с инфекция от ебола, вече няма следа от вируса", посочиха в кратко комюнике от клиниката. Фам се заразила, докато лекувала мъж, починал по-късно от ебола, в болница в Далас. Очаква се пресконференция на НИЗ по повод оздравяването на медицинската сестра, информира БТА.
ЧУДОТО ЖИВОТ: Бебе се роди насред руините на Венецуела
7500
преди 2 часа
Тръмп заплаши Велкобритания с тежки мита
10410
преди 5 часа
Извънредно положение в Юта заради горски пожари
5653
преди 7 часа
Цената на петрола падна под 73 долара за барел
5359
преди 8 часа


