ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ: Колко струват бордовете на държавните фирми
ДПС номинира Исмаил Осман и Цветан Енчев за новата ЦИК (ВИДЕО)
Евроинс ще предоставя застраховка „Гражданска отговорност“ на българските превозвачи на максимална цена от 1998 евро на тежкотоварно превозно средство
Спипаха на „Капитан Андреево“ незаконни мигранти, укрити в тайник на автобус (СНИМКИ)
Горещ коментар на Гълъб Донев за новия дълг - ето какво налага спешното му теглене
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Норвежкият гранд Розенборг подготвя оферта за защитника на Левски - Холмар Ейолфсон, пише "Топспорт", позовавайки се на твърдение на исландския спортен журналист Ори Сигурдарсон.
В една от социалните мрежи той обяви, че "черно-белите" вече са изпратили една оферта до централния бранител, но той я е отхвърлил.
Въпреки това от Розенборг не се отказват от възможността да вземат Холмар и подготвят подобрено предложение към футболиста.
Според Сигурдарсон сериозен интерес към играча има и от страна на тимове от английския Чемпиъншип и Турция, се допълва в информацията.
препоръчано
свързани новини
"ДА" между Левски и...
23159
на 14.09.2020
След победата на Левски над Етър - ето какво каза треньорът на "сините"
19987
на 14.09.2020
ТРАНСФЕРЕН УДАР: Левски се подсили с българин от чужбина
12547
на 14.09.2020


