ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бойкотът на македонската опозиция на парламентарните избори на 5 юни ще направи вота несъвместим с „минималните условия за надеждни избори“. Това е заявила в понеделник говорителката на ЕК Мая Косянчич пред Bloomberg.
препоръчано
„Нито едно правителство, което дойде на власт в резултат на избори, в които не са участвали три от големите партии в страната, няма да бъде надежден партньор на международната общност“, посочила е Косянчич.
Тя е допълнила, че политическата криза отдалечава Македония от целта й да се присъедини към ЕС и НАТО.
Брюксел няма да признае изборите от 5 юни в Македония
7551
на 16.05.2016


