ГОРЕЩО
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Юлиан Вергов хвърчи на скутер, завит с одеяло - страх го е да не настине (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Калин Сърменов навря Асен Василев в миша дупка (СНИМКА)
ИЗВЪНРЕДНО! На вниманието на МВР: Бабаитът Ивайло Мирчев зове за насилие, заплаши Борисов и Пеевски с шамари и юмруци (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейската комисия очаква да сертифицира коронавирусната ваксина на Pfizer-BioNTecH до края на годината, заяви ръководителят на Комисията Урсула фон дер Лайен, цитирана от "Интерфакс".
препоръчано
"Стремим се да издадем разрешение за ваксината на Pfizer и BioNTech до края на годината, при условие че бъде одобрено от Европейската агенция по лекарствата (EMA)“, каза фон дер Лайен, цитирана от Дарикнюз.
Тя уточни още, че решението за ваксината на фирмата „Moderna” ще бъде взето до средата на януари.
"Модерна" на крачка от одобрение на ваксината в САЩ
17936
на 01.12.2020


