BG EN

ЕК стартира правни действия срещу Полша относно правосъдната реформа

ЕС

ЕК стартира правни действия срещу Полша относно правосъдната реформа

7247
на 29.07.2017
ЕК стартира правни действия срещу Полша относно правосъдната реформа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ЕК стартира правни действия срещу Полша заради правосъдните реформи в Нея и даде на Варшава един месец срок да отговори, предаде Reuters, цтиранот "Фокус".

препоръчано

Европейските комисари са решили да стартират „процедура при нарушения“ заради притесненията, че новите закони в Полша ще подкопаят независимостта на съдебната ѝ система и ще нарушат нормите на ЕС. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Финансовият министър Гълъб Донев развя метлата - край на автоматичното вдигане на заплатите на министри, депутати и полицаи. Никой в държавния сектор няма да взима повече от президента (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Финансовият министър Гълъб Донев развя метлата - край на автоматичното вдигане на заплатите на министри, депутати и полицаи. Никой в държавния сектор няма да взима повече от президента (ВИДЕО)
ново
Днес: 82
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК