BG EN

Екс-президенти обезпокоени от ситуацията във Венецуела

СВЕТЪТ ДНЕС

Екс-президенти обезпокоени от ситуацията във Венецуела

3214
на 02.06.2015
Екс-президенти обезпокоени от ситуацията във Венецуела
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двадесет и седем бивши държавни глави от Латинска Америка и Испания разпространиха съвместно изявление, в което се изразява безпокойство от ситуацията във Венецуела.

препоръчано

"Настояваме правителството на Венецуела да създаде условия за диалог и мир, като бъдат прекратени опасните тенденции, ограничаващи основополагащи права на човека, в частност на венецуелските граждани", се казва в изявлението.

Под изявлението стоят подписите на бившите президенти на Мексико Фелипе Калдерон и Месенте Фокс, на Чили - Себастиян Пинейра, на Аржентина - Фернандо де ла Роа, на Колумбия - Алваро Урибе, на Перу - Алехандро Толедо, на бившия премиер на Испания - Хосе Мария Аснар, както и подписите на редица други политици.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК