ГОРЕЩО
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
Региони
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Появи се първа СНИМКА на Марио Панчев, който гръмна Владимир Пелов в центъра на Ботевград
124009
на 06.06.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първа снимка се появи на Марио Панчев, криминално проявения мъж, който при престрелка уби избягалия затворник Владимир Пелов. Панчев е живял с майка си, не е женен и няма деца.
препоръчано
Припомняме, че според местните жители Марио се е занимавал с лихварство. Той е осъждан за грабежи и незаконно притежаване на оръжие.
Според кмета на Ботевград Иван Гавалюгов двамата мъже били близки приятели. Марио бил последовател и съмишленик на Пелов.
Две са основните версии за престрелката. Според едната двамата мъже имали спор за жена, а според другата Панчев натопил Пелов за убийството на братята от Ботевград Марто и Цеци. Тиражира се и версия, че двамата имали неуредени финансови отношения.
свързани новини

УБИЙСТВОТО НА ИЗБЯГАЛИЯ ЗАТВОРНИК ПЕЛОВ (ОБЗОР)
60697
на 06.06.2018


