ГОРЕЩО
ХИПОТЕЗА: Ето каква каша може да се забърка с избора на служебен премиер
Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Радев е носител на много образи - популизмът вече не може да му помага, ще трябва да дава отговори за нанесените разочарования
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Президентът излага България пред американската администрация
Аватар на Радев натикан, където му е мястото: Нарекоха го партиен пропагандатор. А гражданинът Румен бълва популизъм с години от уюта на президентството
Етакерина Михайлова: Илияна Йотова да не влиза в обувките на Радев - да бъде евроатлантически президент
ПИК TV
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Стана страшно край Луково - спецчасти затвориха околността, хората треперят в къщите си (СНИМКИ/ВИДЕО)
94777
на 05.01.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
През последните минути в Луково стана страшно, предаде репортер на ПИК от мястото. Тежко въоръжени спецчасти, бронирана техника, джипове с картечници и термокамери обхождат района на селото. Самото населено място е абсолютно блокирано. Спецченгетата и военните издирват заподозрения за шесторното убийство в Нови Искър Росен Ангелов. Вече 24 часа няма никакви следи за него.
препоръчано
Хората в селото са се изпокрили в къщата и треперят за живота си. От МВР няколко пъти предупредиха хората да бъдат изключително внимателни, защото Росен Ангелов е въоръжен и много опасен.
свързани новини
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК!









свързани новини



ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК!


