BG EN

Ексклузивно! Джена проговори за отношението си с Богданов. Певицата се подигра с пазарджишкия Ромео (видео)

ЧАС ПИК

Ексклузивно! Джена проговори за отношението си с Богданов. Певицата се подигра с пазарджишкия Ромео (видео)

196310
на 20.09.2015
Ексклузивно! Джена проговори за отношението си с Богданов. Певицата се подигра с пазарджишкия Ромео (видео)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолк певицата Джена, чието име се споменава често в ефира на „Вип Брадър“, без тя да участва пряко в шоуто, показа недвусмислено мнението си по въпроса.

препоръчано

По време на концерт в препълнено столично заведение, звездата на Пайнер каза на феновете:

„Между другото, ако някой иска да влиза във "Вип Брадър" 2016, може да ми се обади защото имам връзки вътре…“, при което почитателите на звездата избухнаха в смях, пише Bulgariautre.bg.

Това обаче беше само началото, после Джена иронично показа отношението си към историята, в която беше забъркана като гадже на жадния за известност Пламен Богданов.

„Догодина мисля да направя едно предаване във формат „Докосни Джена - стани звезда“, щом толкова лесно стават випове…“, след което певицата запя поредния си хит.

С това изказване фолк дивата даде ясно да се разбере, че дори и да е имала нещо с някой от къщата, гледа на историите по свой адрес с насмешка. Явната подигравка с напъните на Богданов да блесне и да се прочуе на неин гръб предизвикват много иронични подмятания и вместо да стане известен, той бързо се превърна в посмешище.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Нидал Алгафари зачеркна шансовете на Андрей Гюров за служебен премиер: Илияна Йотова ще направи голям шлем - три жени начело на държавата (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нидал Алгафари зачеркна шансовете на Андрей Гюров за служебен премиер: Илияна Йотова ще направи голям шлем - три жени начело на държавата (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК