ГОРЕЩО
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Американски конгресмен дойде на крака в офиса на Борисов - ето какви теми обсъдиха
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цигари и талони от Националната лотария – това е основното съдържание на плячката, открита в колата на рецидивистите, задържани при спецакция в тунел „Траянови врата” рано тази сутрин.
От Главна дирекция „Национална полиция” буквално устроиха клопка на крадците, които бяха приклещени в тунела след нагласена от ченгетата катастрофа, заради която движението беше спряно.
След операцията бяха задържани трима мъже, всички от които стари познайници на полицията. По-късно предстои и на тримата от групата да бъдат повдигнати обвинения, допълват информацията от Би Ти Ви.
препоръчано
свързани новини




