ГОРЕЩО
ШОКИРАЩО! Ето я историята на 8-годишния Леон, живял с „лама“ Калушев в хижата на ужасите "Петрохан"
Гинекологът д-р Венелин Иванов и съпругата му са задържани за 24 часа
СКАНДАЛЪТ НАБИРА СКОРОСТ! Убитите на Петрохан имали къща и на морето в Испания - ходил ли е там Васил Терзиев?
ПИК TV! ИТН с идея как да спрат порно скандалните в козметичните салони. Балабанов окончателно посече мераците на БСП за редовен бюджет (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Командос, имал вземане-даване с убитите рейнджъри: Бяха бракониери и иманяри. Още преди време щяха да ги изнасят на носилка, ако не беше полицията... (СНИМКИ)
ЧАС ПИК
Ексклузивно! Катя и Богданов от "Биг брадър" вилнеят заедно по нощните клубове (снимка)
17014
на 11.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Риалити героите Катя и Пламен Богданов са приятели и извън Къщата на шоуто.
препоръчано
Двамата вчера са купонясвали в дискотеката на Коцето.
Те са избрали вечер, в която е пяла фолк дивата Емилия, което пък от своя страна провокира слуховете, че е възможно именно тя е да е певицата, с която Пламен е имал кратка авантюра.
По-запознати фенове на фолк жанра обаче обясниха, че Богданов и Емилия се познавали по друга линия, пише bliasak.bg.
Преди време Брадърът се снимал като статист в клип на блондинката, така че слуховете за връзка между двамата в крайна сметка са безпочвени и въпросът коя е изпълнителката, която е топлила леглото на Богданов, все още остава неизяснен.
свързани новини

Митов със спешна заповед, свързана с тройното убийство край Петрохан
39859
преди 1 часа
Гинекологът д-р Венелин Иванов и съпругата му са задържани за 24 часа
39706
преди 1 часа


