ГОРЕЩО
Политическата врачка Явор Божанков начерта АПОКАЛИПТИЧЕН СЦЕНАРИЙ за ПП и ДБ на президентския вот
КРИМИНАЛИСТИ: Загатото е бил изтезаван, за да предаде достъпа до криптоактивите си
КРАЙ НА СПЕКУЛАЦИИТЕ! Без Даниел Вълчев на президентските избори
Проф. Константинов с ТОП ПРОГНОЗА: Ниска избирателна активност на президентските избори и сигурен балотаж
Политологът Петър Чолаков: Опозицията е в шок - няма респектираща алтернатива на Илияна Йотова
ЧАС ПИК
Ексклузивно! Пеевски пред ПИК: Да, аз помолих Бареков да назначи Кулезич в ТВ7! Съжалявам, защото тя се е превърнала в слугиня на ГЕРБ
150453
на 26.01.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След огромния скандал в студиото на Нова телевизия и разкритието на Николай Бареков, че е бил помолен от Делян Пеевски да назначи Люба Кулезич на работа в ТВ7, Агенция ПИК потърси за коментар Пеевски.
препоръчано
"Да, това е абсолютна истина. Наистина аз помолих Николай Бареков да назначи Люба Кулезич на работа в ТВ7 и съм изключително учуден, че тя в момента нагло лъже в ефир, че не е знаела за това".
На въпрос на ПИК дали вече не съжалява за това, Пеевски отговори: "Наистина съжалявам, защото Кулезич се е превърнала в подлога на Бойко Борисов и ГЕРБ".


