ГОРЕЩО
Делян Пеевски се срещна с млади хора от Стара Загора (СНИМКИ)
Сарафов награди трима служители на МВР за проявен висок професионализъм при разкриване на въоръжения грабеж край Ихтиман (СНИМКИ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! Пропагандата на ченгетата е невероятна: Никой никъде не е канил Радев
ТЕ ЩЕ Я ЦАКАТ! Лена си избърса сълзите и отговори на отлюспилите я от ПП: Имах 4 брутални години на политическия терен. Stay tuned!
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кървава баня като от зловещ филм на ужасите потресе хората в Казанлък тази сутрин. Разследващите потвърдиха, че намерените двата трупа са на полицая Драгомир Кирчев и любимата му Галя Козарева.
Служителят на реда е разстрелял любимата си от ревност, след което сам си е теглил куршума, сочат всички доказателства по случая.
Местната медия Прес тв публикува видео кадри от мястото на инцидента, заснемайки телата на двамата спътници минути преди те да бъдат откарани за аутопсия.
препоръчано
свързани новини
ТРАГЕДИЯТА В КАЗАНЛЪК! Това е ченгето Драгомир, разстрелял красивата Галя (СНИМКИ)
257912
на 06.03.2017
ПЪРВА ВЕРСИЯ! Убийството в Казанлък е от ревност (СНИМКА 18+/ОБНОВЕНА)
36425
на 06.03.2017


