ГОРЕЩО
Борислав Цеков: Колкото по-безпомощен е един политик да решава проблемите на държавата, толкова по-радикални предложения лансира за промени в Конституцията
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Очаквам, че цените на бензина ще останат като досегашните. Това каза пред бТВ Светослав Бенчев, председател на Българската петролна и газова индустрия (БПГА).
препоръчано
За по-ниски цени на горивата сега трябва да има понижаване на световните цени и на цените на суровия петрол, каза още той
В Гърция бензина е 2 евро или 4 лева. Цените в България са най-ниски в ЕС, допълни председателят на БПГА.
Бензинът поскъпва, а дизелът поевтинява заради международните цени, коментира той.
"Зелената сделка" ще оскъпи цените на горивата, съобщи Бенчев.



