ГОРЕЩО
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Експерти влизат на първи оглед след инцидента в оръжейните складове край Карнобат. До вчера достъпът до тях беше невъзможен, тъй като според указанията разследващите не могат да влязат на терен първите 72 часа след взрива. Затова до вторник работата им се провеждаше дистанционно – с разпити на свидетели и оглед на записите от охранителните камери.
препоръчано
Според собственика на складовете - бизнесменът Емилиян Гебрев, до инцидента не се е стигнало случайно. Бившият вътрешен министър Бойко Рашков също изрази такова мнение, тъй като това не е първият подобен случай около Гебрев.


