ГОРЕЩО
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
Асен Василев вдигна кръвното на Ваня Григорова. Общинската съветничка за "Промяната": Нагли, арогантни изроди!
Експерт с ГОРЕЩ АНАЛИЗ: КОНФЛИКТЪТ ЕСКАЛИРА! Пътят до победата и примирието в Иран е много дълъг
Ето какво щеше да се случи, ако Драго Боцев, а не Благо Коцев, беше присвоил четири декара в Морската градина във Варна
ТОТАЛНА ПАРОДИЯ! Иван Демерджиев - новият Кирил Петков
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голяма част от върха на изригващия вулкан Килауеа на Хаваите се срути при експлозия. Образува се нов мощен поток от лава.
препоръчано
Взривът е бил със силата на земетресение с магнитуд 5,3, съобщиха властите. Лавата се е проточила на километри и е достигнала жилищен район. Няма данни за ранени.
От изригването на вулкана преди два месеца и половина досега няма пострадали българи, съобщиха от външното ни министерство.
До момента са разрушени над 700 къщи, а хиляди хора са евакуирани.
Учените озадачени от странна планетна система в Млечния път
7952
преди 7 часа
За 12-а поредна нощ американската армия нанесе удари по Иран
9880
преди 19 часа


