ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екстремален индекс за пожароопасност е в сила за територии на 10 области на страната. Това сочи справка на сайта на Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ).
препоръчано
Индексът важи за областите Благоевград, Хасково, Ямбол, Сливен, Бургас, Плевен, Велико Търново, Русе, Търговище и Разград.
Екстремалният индекс означава, че са възможни бързо разпространяващи се много силни пожари с въвличане на дървесните корони.
Проверяват водите на язовир "Копринка" заради мъртва риба
9512
преди 16 часа
Изплува тръба в морето край Созопол
14666
преди 18 часа


