ГОРЕЩО
Писателят Милен Русков: Виновни за убийството в Пловдив са ППДБ. Тези либералски идиоти! Те са зло и също като Картаген, то трябва да бъде унищожено!
Ген. Наско се набра за взрива в "ЕМКО". Ето какво поиска в първия работен ден на парламента
БЪЛГАРИЯ ПОЖЪЛТЯ! Опасни жеги утре в цялата страна (КАРТА)
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Психиатърът д-р Цветеслава Гълъбова: И затворът няма да превъзпита учениците садисти от Пловдив
Под носа на Коцев ПАК СЕ ЗАОБИКАЛЯ ЗАКОНЪТ! Депутат алармира: Строителството в "Баба Алино" продължава
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екстремисти от радикалната групировка „Ислямска държава“ плениха край Мосул 19 иракски полицаи, сред които седем офицери, предава РИА Новости, цитирана от "Фокус".
„Членове на групировката обкръжиха село Ел Мрир и задържаха 19 полицаи, сред тях са седем офицери, обвинени в сътрудничество с иракските войски“, разказва източник от силите на реда.
Мосул – вторият по големина град в Ирак, беше превзет без съпротива от екстремистите на „Ислямска държава“ на 10 юни 2014 г. Източникът твърди, че пленените полицаи са декларирали лоялност към джихадистите, установили контрол в града.
препоръчано
свързани новини
Ликвидираха лидер на „Ислямска държава“ в Налчик
8239
на 22.11.2015
Разкриване на реновирания стадион на ЦСКА носи VIP награди
2534
преди 17 минути
Само момичетата обжалват ареста след зверството на Младежкия хълм
18568
преди 3 часа


