ГОРЕЩО
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО)
ГОРЕЩА ВЕРСИЯ! Митьо Очите знае кой е отговорен за огнената вендета срещу Майбаха му, но не го издал на полицията
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 10 въоръжени екстремисти от самопровъзгласилата се Донецка народна република са нахлули в Центъра за извънредни реакции на полицията в Донецк, предаде агенция УНИАН.
препоръчано
След щурмуването на сградата те са поискали от полицаите да им покажат къде са разположени видеокамерите, събиращи данни за обстановката в града и как работи системата за видеонаблюдение.
След като органите на реда им показали принципа на функциониране на системата, екстремистите са напуснали полицейския участък.
Лотариен билет за 1 милион евро от Италия оцеля в боклука
8995
преди 4 часа
Тигрите се завръщат в Казахстан след десетилетия отсъствие
7729
преди 5 часа
Проверяват инцидент с хеликоптера на Тръмп
14583
преди 5 часа


