ГОРЕЩО
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
Инциденти
Екшън в Етрополе! Разярени роднини обърнаха автомобил по таван заради блъснато дете
14734
на 15.06.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Мицубиши Галант“ е ударил 7-годишно дете на бул. „Руски“ в Етрополе, съобщават от МВР. Детето е без опасност за живота, но със сътресение на мозъка, фрактура на лява ключица и разкъсно-контузна рана на главата.
препоръчано
Малко след инцидента афектирани близки на малчугана дружно са обърнали по капак автомобила.
Водачът му е проверен за алкохол, но пробата е отрицателна. Мъжът е задържан за 24 часа и е образувано досъдебно производство.
Кола помете ученик на пешеходна пътека в София
12873
на 15.06.2017


