BG EN

Екшън в Чепеларе! Ученици се млатят, родителите им се включват в боя!

ЧАС ПИК

Екшън в Чепеларе! Ученици се млатят, родителите им се включват в боя!

8269
на 20.01.2014
Екшън в Чепеларе! Ученици се млатят, родителите им се включват в боя!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

До съд стигнаха досегашни добри съседи заради бой на децата им - първолаци в училище в Чепеларе. 34-годишната Христина Илчева, майка на три деца, отишла в училище да предаде документи. Хлапета от класа казали, че докато си играели, Борислава и Мая се скарали и се сбили и Борислава извикала по телефона баща си, пише "24 часа".

препоръчано

Според родителите на пострадалата Борислава Христина с влизането в стаята ударила силен шамар на детето им. Вследствие Борислава не можела да яде и не искала да ходи на училище. Имали и лекарско становище за контузия на лявата долночелюстна става и кръвонасядане на лицето.

Районният съд в Чепеларе глоби майката с 1000 лева в полза на държавата и да плати 100 лв. за морални вреди на детето. Тя обаче обжалва в окръжния съд в Смолян вчера.

След като си тръгнала от училище "Васил Дечев", бащата на Борислава - Николай Величков, се саморазправил с нея. "Нападна ме пред деца и ученици", твърди Христина. Тя също е завела дело, което, което предстои да се гледа в Чепеларе. 

Семействата са съседи в Сивковската махала в Чепеларе и до школския екшън не са имали разправии помежду си. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК