BG EN

ЕКШЪН! Мъж нападна с лютив спрей контрольорки в градския транспорт

Инциденти

ЕКШЪН! Мъж нападна с лютив спрей контрольорки в градския транспорт

11648
на 26.07.2018
ЕКШЪН! Мъж нападна с лютив спрей контрольорки в градския транспорт
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж напръска с лютив спрей две контрольорки в столичния градски транспорт, съобщава БНР. Конфликтът станал, тъй като мъжът бил нередовен пътник и пътувал без билет. Когато две жени от контролата се качили в автобуса и го проверили възникнал скандал. Мъжът отказал да плати глоба.

препоръчано

Той извадил от чантата си лютив спрей и напръскал двете жени. Нередовният пътник избягал веднага след това. Полицията го издирва. Жените са прегледани от лекарски екип и няма опасност за здравето им. Инцидентът е станал на столичната бул. "История славянобългарска".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК