BG EN

ЕКШЪН ОТ УИКЕНДА: Пациент се барикадира в дупнишката болница, наръга се, а накрая се самоуби в "Пирогов"

Епицентър

ЕКШЪН ОТ УИКЕНДА: Пациент се барикадира в дупнишката болница, наръга се, а накрая се самоуби в "Пирогов"

31062
на 18.05.2020
ЕКШЪН ОТ УИКЕНДА: Пациент се барикадира в дупнишката болница, наръга се, а накрая се самоуби в Пирогов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

30-годишен пациент на болница в Дупница вдигна на крак полицията в града, след като буйства и заплашва, че ще се самоубие. Инцидентът се разиграва през уикенда, когато здравното заведение се превърна във филм на ужасите. Мъжът е постъпил във вътрешното отделение с травма на лицето. Вместо обаче да изчака да му бъде оказана медицинска помощ, той се шмугнал в сестринската стая и се заключил отвътре. Започнал да крещи, че ще се самоубие и, че не иска повече да живее. Нагълтал се с различни по вид лекарства и продължавал да сипе заплахи.

препоръчано

„Нямаше време за губене. Веднага повикахме полицията. Момчетата го молеха да отвори, но той отказа. Стигна се до разбиване на вратата. Там вече видяхме ужасна гледка. Това момче се мушеше с ножа из цялото тяло. Шуртеше кръв, едва полицаите успяха да го спрат. Страшно сме стресирани то случилото се“, коментираха служители от болницата в Дупница.

Полицаи, които били на мястото на инцидента, също коментират, че досега не са попадали на такъв случай и били направо шокирани. По-късно е установена самоличността на 30-годишния пациент, това е Калин Калинов, който е криминално проявен и е от София. Той е бил транспортиран в Спешен център – Дупница, където са му оказали първа помощ, а след което е транспортиран за „Пирогов”.

Вчера 30-годишният мъж се хвърлил от петия етаж на болничното заведение и загинал на място. Все още не се знае по каква причина Крумов е бил в Дупница както и откъде са му предишните наранявания. Предстои на трупа да бъде направена аутопсията, която ще установи дали 30-годишния мъж е бил дрогиран.

„Колегите в Дупница и в София са направили всичко по силите си. Този човек е решил да сложи край на живота си и жалко, че никой не можа да го разубеди“, коментираха медици от Дупница.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК