BG EN

ЕКШЪН! Поредно меле на Слънчака! Петима охранители помляха зверски софиянец

Крими

ЕКШЪН! Поредно меле на Слънчака! Петима охранители помляха зверски софиянец

30558
на 11.07.2016
ЕКШЪН! Поредно меле на Слънчака! Петима охранители помляха зверски софиянец
Автор:   ПИК

Биячите до един са криминално проявени

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Петима частни охранители от дискотека "Вижън" в Слънчев бряг пребиха 22-годишен софиянец. Екшънът се разиграл в неделя около 4 сутринта. Пострдалият е откаран в МБАЛ -Бургас с диагноза „контузия на главата”.

препоръчано

Установени и задържани са всички участвали в побоя – криминалнопроявеният и осъждан Д.П., 42-годишен от Камено, криминалнопроявеният и осъждан Д.Д., 34-годишен от Асеновград, криминалнопроявеният Т.Д., 23-годишен от Бургас, криминалнопроявеният и осъждан К.М., 20-годишен и криминалнопроявеният и осъждан Г.С., 38-годишен от Бургас / всички задържани са служители в частна охранителна фирма, отговаряща за охраната на дискотека „Вижън”/.

При извършване на полицейската проверка на криминално проявения Т.Д., 23 годишен от Бургас, същият пуснал на земята пакетче, съдържащо зелена тревиста маса / марихуана/. Т.Д., както и останалите четирима охранители са задържани със заповед за полицейско задържане за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ново
Днес: 139
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК